Grupy zorganizowane

Zajęcia w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie, to pomysł idealny dla grup zorganizowanych – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również na integrację na spotkania firmowe, czy spotkanie biznesowe w wyjątkowym miejscu.

DLA SZKÓŁ

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie zarówno grupa przedszkolna, jak również grupa młodzieży licealniej nie będzie się nudzić.

Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej.

Polecamy skorzystanie ze specjalnych biletów pakietowych lub skorzystania z wybranych atrakcji.
Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH.

 

Najczęściej wybierane opcje zwiedzania dla grup dzieci i młodzieży:

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Żywe Muzeum Porcelany to nie tylko zajęcia dla dzieci. Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej. Dorosłych zainteresuje zatem nie tylko poznanie samego procesu ręcznej produkcji przedstawione w muzeum, ale również zbiory pokazywane na wystawie. Ogromne zainteresowanie wzbudza także wystawa obrazów i ikon malowanych na porcelanie.

Miłośnikom sztuki polecamy obejrzenie największej na świecie wystawy prac Lubomira Tomaszewskiego. W galerii sztuki prezentowane są również wystawy czasowe różnych współczesnych polskich artystów.

Polecamy skorzystanie ze specjalnych biletów pakietowych lub skorzystania z wybranych atrakcji. Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH.

SPOTKANIA BIZNESOWE / INTEGRACYJNE DLA FIRM

Muzeum w Ćmielowie będzie wyjątkowym pomysłem na spotkanie biznesowe w unikatowych wnętrzach starej manufaktury porcelany.

Sala w której zazwyczaj odbywają się warsztaty, jest również wyposażona w sprzęt nagłaśniający i rzutnik z ekranem oraz telewizorem. Możemy więc przygotować tu konferencję dla maksymalnie 20 osób (z kateringiem lub bez).

Skorzystanie z oferowanych przez nas opcji zwiedzania, będzie także ciekawym urozmaiceniem spotkania biznesowego, a Kawiarnia Leżąca Kotka może być zarezerwowana wyłącznie dla Państwa.

Warsztaty będą także doskonałym pomysłem przy planowaniu atrakcji na wyjazdy integracyjne dla pracowników

SPOTKANIE BIZNESOWE

W STAREJ FABRYCE PORCELANY

 

Kontakt:

turystyka@cmielow.com.pl

+48 535 588 960

+48 15 861 20 21 wew. 22

Copyright 2018 AS Ćmielów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Facebook
Google+
Close Menu