Informacje o Muzeum

PROMOCYJNE CENY BILETÓW!!

Grupy zorganizowane oraz rupy powyżej 10 osób zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji/zgłoszenia swojego przyjazdu pod numerem telefonu: 535 588 960

Pod wskazanym numerem otrzymają Państwo również wszystkie infomacje dotyczące rezerwacji dla grup zorganizowanych, cen biletów czy czasu trwania zajęć.
 
Jeżeli planują Państwo wizytę w świętokrzyskiem zapraszamy do Ćmielowa i proponujemy odwiedzenie naszego CUDownego #‎muzeum. Będzie nam miło Państwa gościć :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie czeka na Państwa moc atrakcji.

 

SPECJALNE CENY BILETÓW PAKIETOWYCH
SKORZYSTAJ Z KILKU ATRAKCJI W CENACH PROMOCYJNYCH!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną na bilety wstępu do obiektu - połączone w wygodne pakiety zwiedzania. W przypadku wycieczek zorganizowanych (od 20 osób) oraz grup powyżej 10 osób wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (tel. 535 588 960)

Przed zakupem biletu do Żywego Muzeum Porcelany należy zapoznać się z regulaminem (dostępnym w kasach biletowych oraz w wersji elektronicznej - poniżej).

Wszystkie zajęcia odbywają się z przewodnikiem/instruktorem. Usługa przewodnika jest wliczona w cenę biletów.

Pakiety są idealną propozycją dla grup zorganizowanych jak również dla wycieczek indywidualnych, rodzinnych. W ramach pakietu korzystają Państwo z kilku atrakcji zgłębiając tajemnice i historię porcelany.
 
 
Produkt gratis do Pakietu Złotego otrzymuje uczestnik w zależności od aktualnej oferty turystycznej muzeum. Produkty w prezencie nie są wybieralne.
 
 
 
NOWOŚĆ 2016!
Specjalny bilet Pakiet Srebrny Plus obejmuje zwiedzanie 4 atrakcji i degustację Małpiego Likieru z Ćmielowa porawanego w czekoladowych kileiszkach.‹
 

Aby skorzystać z Pakietu Złotego należy najpóźniej przyjechać na godzinę 15.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 13.00  (w okresie październik - kwiecień),  w ramach Pakietu Srebrnego ostatnie wejście do atrakcji odbywa się o godzinie 16.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 14.00 (w okresie październik - kwiecień).

Podane przy atrakcjach liczby nie oznaczają kolejności wejścia do poszczególnych atrakcji, są jedynie liczbami porządkowymi. W Pakiecie Złotym nie ma wyboru czy uczestnicy otrzymuja filiżankę czy kubek.

 

Mogą również połączyć Państwo PAKIET SREBRNY z pozostałymi programami warsztatów.

W przypadku zajęć warsztatowych z malowaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną
Zajęcia bez zgłoszenia mogą się odbyć (w godzinach 9.00 - 13.30 pn-pt, w miarę możliwości organizacyjnych), jednak w takim wypadku może nie być możliwe utrwalenie dekoracji w piecu. W przypadku braku możliwości wypału po odbyciu warsztatów, zostaną Państwo poinformowani o tym, przed zakupem biletu. Możliwa jest wtedy wysyłka pomalowanych wyrobów za opłatą 25 zł (wysyłka kurierem, paczka ubezpieczona) lub odbiór wyrobu w kolejnych dniach.

‹

POZOSTAŁE CENY BILETÓW WSTĘPU (przy wejściach do pojedynczych atrakcji):
 

 

Okazując bilet wstępu do jednej z atrakcji naszego Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie mogą Państwo kupić PAMIĄTKOWY KUBEK/FILIŻANKA PORCELANOWA za 25,00 zł (cena regularna: 50,00 zł)

 

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 9.00 do 18.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień). W miesiącach październik - kwiecień w godzinach 9.00 - 16.00.

Ostatnie wejście do muzeum o godzinie 17.00 (październik - kwiecień:  o 15.00)
Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z kilku atrakcji (np. muzeum, warsztaty, wystawa oraz galeria) zapraszamy do przyjazdu najpóźniej na godzinę 15.00 (październik - kwiecień na godz.14.00).

Wejścia są o pełnych godzinach (mogą się zdarzyć minimalne przesunięcia czasowe w przypadku zwiedzania przez duże grupy zorganizowane).

 

Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom, osobom niepełnosprawnym, emerytom i rencistom. Aby skorzytać ze zniżki nalezy mieć ze sobą dokument uprawniający do skorzystania z niej.

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Przy KDR zniżka odliczana jest od cen biletów dla dla osób indywidualnych - pojedynczych i pakietów (nie od cen biletów dla grup zorganizowanych).

 


Zdjęcia

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.