Informacje o Muzeum

Galeria van Rij

Turyści maja również możliwość obcowania ze sztuką współczesną nie tylko w postaci porcelany. Wejście do galerii sztuki jest możliwy po wykupieniu wstępu na Wystawę Starej Porcelany.


W Galerii van Rij prezentowane są prace współczesnych artystów, malarzy, rzeźbiarzy. Chcemy poprzez  zaoferowanie możliwości wstępu do galerii sztuki i obejrzenia prezentowanych tam prac dać możliwość młodym odbiorcom obcowania ze sztuką współczesną i uwrażliwić na jej piękno. Czas spędzony w galerii również odbywa się z przewodnikiem- galerystą, który w ciekawy sposób opowiada o prezentowanych pracach. W Galerri trwają wystawy czasowe różnych artystów m.in. Monika  Osiecka, Natalia Pastuszenko oraz wystawa stała Lubomira Tomaszewskiego. 

Metody:

Przewodnik oprowadza grupę po galerii przybliżając sylwetki poszczególnych artystów, zadaje pytania, przybliża niekonwencjonalną metodę malowania OGNIEM.

Czas trwania:

Czas trwania zwiedzania 30 min.

Wielkość grupy:

Maksymalna wielkość grupy do 40 os.


Zdjęcia

Copyright © 1812 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.