Aktualności, promocje, ciekawostki

PROMOCYJNE CENY BILETÓW!

01-04-2018

 

Szanowni Państwo,

Od 27 kwietnia 2018 roku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00 - 18.00

Ostatnie wejście do poszczególnych atrakcji dostępne są na naszej stronie w zakładce Godziny otwarcia
 
Aby wiząć udział w warsztatach zapraszamy najpóźniej o godzinie 13.00. W przypadku warsztatów z dekorowaniem filiżanki lub figurki zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej zajęć (aby mógł odbyć się również wypał wyrobu po zajęciach, w innym wypadku mozliwy jest odbiór w kolenym dniu roboczym lub wysyłka kurierem - koszt 25 zł).
 
INFORMACJA I REZERWACJA: +48 535 588 960
 
Jeżeli planują Państwo wizytę w świętokrzyskiem zapraszamy do Ćmielowa i proponujemy odwiedzenie naszego CUDownego #‎muzeum. Będzie nam miło Państwa gościć :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie czeka na Państwa moc atrakcji.

 

SPECJALNE CENY BILETÓW PAKIETOWYCH
SKORZYSTAJ Z KILKU ATRAKCJI W CENACH PROMOCYJNYCH!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną na bilety wstępu do obiektu - połączone w wygodne pakiety zwiedzania. W przypadku wycieczek zorganizowanych (od 20 osób) oraz grup powyżej 10 osób wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (tel. 535 588 960)

Przed zakupem biletu do Centrum Porcelany Artystycznej należy zapoznać się z regulaminem (dostępnym w kasach biletowych oraz w wersji elektronicznej - poniżej).

Wszystkie zajęcia odbywają się z przewodnikiem/instruktorem. Usługa przewodnika jest wliczona w cenę biletów.

Pakiety są idealną propozycją dla grup zorganizowanych jak również dla wycieczek indywidualnych, rodzinnych. W ramach pakietu korzystają Państwo z kilku atrakcji zgłębiając tajemnice i historię porcelany.

 
NOWOŚĆ 2016!
Specjalny bilet Pakiet Srebrny Plus obejmuje zwiedzanie 4 atrakcji i degustację Małpiego Likieru z Ćmielowa porawanego w czekoladowych kileiszkach.‹
‹

Aby skorzystać z Pakietu Złotego należy najpóźniej przyjechać na godzinę 15.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 13.00  (w okresie październik - kwiecień),  w ramach Pakietu Srebrnego ostatnie wejście do atrakcji odbywa się o godzinie 16.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 14.00 (w okresie październik - kwiecień).

Podane przy atrakcjach liczby nie oznaczają kolejności wejścia do poszczególnych atrakcji, są jedynie liczbami porządkowymi. W Pakiecie Złotym nie ma wyboru czy uczestnicy otrzymuja filiżankę czy kubek.

 

Mogą również połączyć Państwo PAKIET SREBRNY z pozostałymi programami warsztatów.

W przypadku zajęć warsztatowych z malowaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną
Zajęcia bez zgłoszenia mogą się odbyć (w godzinach 9.00 - 13.30 pn-pt, w miarę możliwości organizacyjnych), jednak w takim wypadku może nie być możliwe utrwalenie dekoracji w piecu. W przypadku braku możliwości wypału po odbyciu warsztatów, zostaną Państwo poinformowani o tym, przed zakupem biletu. Możliwa jest wtedy wysyłka pomalowanych wyrobów za opłatą 25 zł (wysyłka kurierem, paczka ubezpieczona) lub odbiór wyrobu w kolejnych dniach.

‹

POZOSTAŁE CENY BILETÓW WSTĘPU (przy wejściach do pojedynczych atrakcji):
 

 

Okazując bilet wstępu do jednej z atrakcji naszego Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie mogą Państwo kupić PAMIĄTKOWY KUBEK/FILIŻANKA PORCELANOWA za 25,00 zł (cena regularna: 79,00 zł)

 

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 9.00 do 18.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień)W miesiącach październik - kwiecień w godzinach 9.00 - 16.00.

Ostatnie wejście do muzeum o godzinie 17.00 (październik - kwiecień:  o 15.00)
Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z kilku atrakcji (np. muzeum, warsztaty, wystawa oraz galeria) zapraszamy do przyjazdu najpóźniej na godzinę 15.00 (październik - kwiecień na godz.14.00).

Wejścia są o pełnych godzinach (mogą się zdarzyć minimalne przesunięcia czasowe w przypadku zwiedzania przez duże grupy zorganizowane).

 

Bilet ulgowy przysługuje:‹ dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom, osobom niepełnosprawnym, emerytom i rencistom. Aby skorzytać ze zniżki nalezy mieć ze sobą dokument uprawniający do skorzystania z niej.

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Przy KDR zniżka odliczana jest od cen biletów dla dla osób indywidualnych - pojedynczych i pakietów (nie od cen biletów dla grup zorganizowanych).

 

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.