Aktualności, promocje, ciekawostki

8 marca wszystkie Kobiety zwiedzają za darmo

04-03-2016

Dzień dobry wszystkim Miłośnikom porcelany :)

Mamy dla Państwa  wyjątkową  informację, otóż z okazji Dnia Kobiet w dniu 8 marca wszystkie Kobiety - te małe i te duże będą mogły zwiedzić pierwsze w Polsce Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie, Wystawę Starej Porcelany oraz Galerię sztuki współczesnej van Rij ZA DARMO.

Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem. Oczywiście mogą przyjechać grupy mieszane, jednak tylko dla Pań zwiedzanie jest BEZPŁATNE. Jesteśmy czynni od godziny 9.00 do 16.00 (ost. wejście o godzinie 15.00).

Taka podróż po świecie porcelany to prawie dwugodzinne poznawanie procesu produkcji, odkrywanie starych zbiorów porcelany i możliwość zobaczenia m.in wystawy prac światowej sławy artysty – profesora Lubomira Tomaszewskiego.

Po zwiedzaniu polecamy odpoczynek w luksusowej Kawiarni Leżąca Kotka i skosztować przepysznych kaw– najdroższej na świecie kopi luwak, szampana wśród kaw Jamica Blue Mountain, kawy z porcelaną oraz przepysznych kaw z kardamonem.

Aby skorzystać ze zwiedzania o określonej godzinie, serdecznie zapraszamy do rezerwacji pod numerem +48 535 588 960

 

 www.turystyka.cmielow.com.pl


Zdjęcia

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.