Warsztaty Ceramiczne

Przygoda dla dzieci i dorosłych

Dzieci zawsze chętnie podejmują różne działania, dzięki którym się uczą, a które traktują jako świetną zabawę.

Tak właśnie jest w przypadku naszych Warsztatów Ceramicznych. Dzieci wykonując swoje porcelanowe dzieła, czują że robią coś „fajnego”, zabawnego, coś co jest dla nich niezwykłą przygodą, jednocześnie poznają i uczestniczą procesie wytwarzania porcelanowych figurek.

     

Warsztaty Ceramiczne spotykają się również z pozytywną reakcją wśród dorosłych uczestników. Jak sami mówią „zawsze warto próbować i uczyć się czegoś nowego”, a przy okazji można odkryć drzemiący w sobie talent artystyczny i stworzyć niepowtarzalne dzieło.

 Zobacz galerię zdjęć

Cena biletu obejmuje wykonanie lub pomalowanie wyrobu pod okiem i przy wskazówkach przewodnika - instruktora.
Na warsztatach mogą przebywać jedynie osoby z wykupionym biletem wstępu na wybrany program.

Grupy zorganizowane zapraszamy do skorzystania ze specjalnych pakietów  szczegóły>>>

Do udziału w warsztatach ceramicznych zapraszamy dzieci od 5-6 roku życia (program róża) i od 10 roku życia  na zajęcia z malowaniem porcelany (ze względu na trudność procesu zdobienia farbami ceramicznymi, młodsze dzieci mogą wziąć udział w zajęciach jednak nie gwarantujemy jak będzie wyglądać produkt po utrwaleniu dekoracji). W zajęciach mogą wziać również udział dzieci poniżej 5 roku życia (w przypadku malowania - poniżej 10 roku życia)  pod opieką rodzica, który musi wykupić bilet na warsztaty.


W przypadku warsztatów z dekorowaniem filiżanki lub figurki zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej zajęć (aby mógł odbyć się również wypał wyrobu po zajęciach, w innym wypadku mozliwy jest odbiór w kolejnym dniu roboczym lub wysyłka kurierem - koszt 25 zł).Galeria zdjęć

Warsztaty odbywają się w grupach od 4 do 30 osób od poniedziałku do niedzieli, rozpoczynamy o godzinie 9.00 (na zajęcia zapraszamy o każdej pełnej godzinie, prosimy o wcześniejszą rezerwację udziału w warsztatach).

W przypadku wyboru programu 1 - ostatnia możliwość dołączenia do grupy warsztatowej jest o godzinie 15.00, w przypadku dwóch pozostałych programów zapraszamy do godziny 14.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień). Poza sezonem letnim na warsztaty zapraszamy od godz. 9.00 do godz.14.00 (program róża) oraz do godziny 13.00 (pozostałe programy warsztatów).

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.