Warsztaty Ceramiczne

Rezerwacja

Szanowni Państwo z uwagi na fakt, iż nasze Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji uczestnictwa. W przypadku warsztatów z malowania, aby móc Państwu zagwarantowac wypalenie dekoracji na wyrobie wcześniejsza rezerwacja jest konieczna.

Najwygodniejszą formą rezerwacji jest kkontak telefoniczny pod numerem 535 588 960‹ lub 15 861 20 21 podczas ‹‹€‹rozmowy otzrymają Państwo informację o mozliwości rezerwacji, dostępnych godzinach, cenach biletów oraz czasie trwania zajęć.

Mogą Państwi zgłosić chęć zwiedzania i udziału w warsztatach przez poniższy formularz podać informację czy są Państwo zainteresowani zwiedzaniem muzeum, czy warsztatami (prosimy wybrać program warsztatów) lub nazwę pakietu.

Będziecie Państwo mieli pewność, że zostaniecie przyjęci w zaplanowanym terminie oraz unikniecie niepotrzebnego czekania. Nam pozwoli to zadbać o najwyższą jakość naszych usług i przeznaczyć dla Państwa odpowiednią ilość czasu. 

 

Rezerwacje on-line potwierdzane są mailowo lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.  W weekendy prosimy dokonywać rezerwacji telefonicznych pod numerem 535 588 960.

 

Do udziału w warsztatach ceramicznych zapraszamy dzieci od 5-6 roku życia (program róża) i od 10 roku życia  na zajęcia z malowaniem porcelany (ze względu na trudność procesu zdobienia farbami ceramicznymi, młodsze dzieci mogą wziąć udział w zajęciach jednak nie gwarantujemy jak będzie wyglądać produkt po utrwaleniu dekoracji). W zajęciach mogą wziać również udział dzieci poniżej 5 roku życia (w przypadku malowania - poniżej 10 roku życia)  pod opieką rodzica, który musi wykupić bilet na warsztaty.


W przypadku warsztatów z dekorowaniem filiżanki lub figurki zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej zajęć (aby mógł odbyć się również wypał wyrobu po zajęciach, w innym wypadku mozliwy jest odbiór w kolejnym dniu roboczym lub wysyłka kurierem - koszt 25 zł).


Galeria zdjęć

Warsztaty odbywają się w grupach od 4 do 30 osób od poniedziałku do niedzieli, rozpoczynamy o godzinie 9.00 (na zajęcia zapraszamy o każdej pełnej godzinie, prosimy o wcześniejszą rezerwację udziału w warsztatach).

W przypadku wyboru programu 1 - ostatnia możliwość dołączenia do grupy warsztatowej jest o godzinie 15.00, w przypadku dwóch pozostałych programów zapraszamy do godziny 14.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień). Poza sezonem letnim na warsztaty zapraszamy od godz. 9.00 do godz.14.00 (program róża) oraz do godziny 13.00 (pozostałe programy warsztatów).

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami

www.facebook.com/Centrum.Porcelany.Artystycznej.Cmielow/ 

 

Zobacz galerię zdjęć


    Zgłaszajacy:
 * Imię:
 * Nazwisko:
 Pełna nazwa firmy:
 * Miejscowość:
 * e-mail:
 * Telefon:
 
    Termin/ilość:
 * Ilość osób:
 * Data:
 * Godzina zwiedzania:
 Uwagi:
 * Podaj kod z obrazka.:
    
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 poz. 883) o Ochronie Danych Osobowych.
Rezerwacja zostanie potwierdzona telefonicznie lub mailowo.
* pola wymagane

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.