Kawiarnia „Leżąca Kotka”

Luksus dla wymagających

Specjalnie dla gości odwiedzających Centrum Porcelany Artystycznej swoje podwoje otwiera luksusowa Kawiarnia „Leżąca Kotka”.

Kawiarnia mieści się w budynku Fabryki Porcelany AS Ćmielów i jest to miejsce posiadające niezwykłą atmosferę.

     

W naszej Kawiarni mogą Państwo zrelaksować się po wrażeniach jakie dostarczą Państwu atrakcje Centrum Porcelany Artystycznej oraz delektować się najlepszą kawą na świecie serwowaną w najlepszej, malowanej ręcznie porcelanie produkowanej w Fabryce Porcelany AS Ćmielów.

 

Dla najbardziej wymagających Klientów w kawiarni podawana jest najdroższa kawa świata "kopi luwak". Znawcy kawy twierdzą, że ten rodzaj aromatycznego naparu nie sposób porównać z niczym innym. Do rangi mitu urosła już historia napoju z Sumatry, pozostaje tylko odważyć się i spróbować wierząc, że jak w każdej takiej historii obietnica spotkania niezwykłego zostanie spełniona.

 

Kawiarnia czynna w godzinach otwarcia obiektu od 9.00 do 18.00 (w sezonie). Poza sezonem turystycznym kawiarnia otwarta od 9.00 do 16.00

Copyright © 2019 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.