Kontakt

Godziny otwarcia

24 listopada 2018 roku Żywe Muzeum Porcelany będzie czynne do godziny 13:00
Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w kolejnych dnaich roboczych.

 

Jeżeli planują Państwo wizytę w świętokrzyskiem zapraszamy do Ćmielowa i proponujemy odwiedzenie naszego CUDownego #‎muzeum. Będzie nam miło Państwa gościć :)

Godziny otwarcia obiektu: 9:00 -16:00. Codziennie - od poniedziałku do niedzieli.


Zapraszamy do wcześniejszego zgłoszenia, zwłaszcza w przypadku chęci udziału w warsztatach. Informacja i rezerwacja pod numerem 535 588 960.

W dniu 16 czerwca skracamy godziny otwarcia obiektu. Od godziny 17 muzeum, sklep i kawiarnia będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

GODZINY OTWARCIA CENTRUM  PORCELANY ARTYSTYCZNEJ DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie czynne jest codziennie

·   od poniedziałku do niedzieli przez cały rok*

·   zajęcia muzealne i warsztarowe rozpoczynamy od godziny 9.00 (następne o każdej kolejnej pełnej godzinie)

Poniżej w tabeli znajdują się informacje dotyczące ostatnich "wejść" na zajęcia z podziałem na miesiące maj - wrzesień, gdy obiekt jest czynny do godziny 18.00 i październik - kwiecień kiedy jesteśmy otwarci do godziny 16.00

 

* oprócz Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, 1 listopada. Ze względów organizacyjnych lub z powodu rezerwacji całego obiektu w niektóre dni zwiedzanie może być niemożliwe, w takim przypadku na stronie internetowej zamieszczane są informacje o utrudnieniach w zwiedzaniu

 
 

W przypadku grup liczących co najmniej 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefony 535 588 960 ‹aby zagwarantować Państwu możlwość zwiedzania lub udziału w warsztatach (bez konieczności czekania na kolejne wejście).

‹W zależnoći od wybranych atrakcji czas udziału w zajęciach waha się od 45 minut do około 3 godzin + nieograniczony czas na wzorcowni, w salonie firmowym czy luksusowej kawiarnii.

Wykupienie biletu gwarantuje udział w wybranych zajęciach: muzealnych lub warsztatowych. Czas poszczególnych zajęć jest różny. Dzieci do 6 roku życia mają wstęp gratis na zwiedzanie, natomiast udział w warsztatach jest odpłatny. 

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny która uprawnia do 25% zniżki na zakup biletów wstepu.

 

 

Copyright © 3258 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.