Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna zajęć (zwiedzanie/warsztaty): +48 535 588 960 lub +48 15 861 20 21 wew. 22

W czasie pandemii, w związku z działaniem obiektu w reżimie sanitarnym wielkość grupy zorganizowanej, która może być przyjęta niestety może być mniejsza. Zajęcia mogą odbywać się w podziale na mniejsze grupy zwiedzające w innych godzinach.
Prosimy o kontakt telefoniczny, gdzie uzyskają Państwo dokładne informacje w jaki sposób mogą się odbyć zajęcia dla Państwa grupy (+48 535 588 960)

Zajęcia w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie, to pomysł idealny dla grup zorganizowanych – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również na integrację na spotkania firmowe, czy spotkanie biznesowe w wyjątkowym miejscu.

 

Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie
w programie Ministra Edukacji i Nauki
„Poznaj Polskę”

Miło nam poinformować, że nasze Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie jest na liście obiektów, które mogą zwiedzić grupy szkolne w ramach programu „Poznaj Polskę”. Po sąsiedzku w ramach tego programu można zwiedzić kopalnię krzemienia pasiastego Krzemionki (ok. 15 km od nas).

W poniedziałek, 27 września br. wznowiony i przedłużony został nabór wniosków do programu Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Na dofinansowanie wycieczek w ramach wznowionego naboru przeznaczono dodatkowo blisko 10 mln zł! Łącznie na program „Poznaj Polskę” w 2021 roku zostanie wydatkowana kwota około 25 mln zł.

Szczegóły na stronie gov.pl: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wznowienie-naboru-wnioskow-do-programu-poznaj-polske-od-27-wrzesnia

 

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie zarówno grupa przedszkolna, jak również grupa młodzieży licealnej nie będzie się nudzić.
Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej.

Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH.

Cennik biletów na rok 2022

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Żywe Muzeum Porcelany to nie tylko zajęcia dla dzieci. Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej. Dorosłych zainteresuje zatem nie tylko poznanie samego procesu ręcznej produkcji przedstawione w muzeum, ale również zbiory pokazywane na wystawie. Ogromne zainteresowanie wzbudza także wystawa obrazów i ikon malowanych na porcelanie (wystawa czasowa).

Miłośnikom sztuki polecamy obejrzenie największej na świecie wystawy prac Lubomira Tomaszewskiego. W galerii sztuki prezentowane są również wystawy czasowe różnych współczesnych polskich artystów.

Polecamy skorzystanie ze specjalnych biletów pakietowych lub skorzystania z wybranych atrakcji. Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH.

SPOTKANIA BIZNESOWE / INTEGRACYJNE DLA FIRM

Muzeum w Ćmielowie będzie wyjątkowym pomysłem na spotkanie biznesowe w unikatowych wnętrzach starej manufaktury porcelany.

Sala w której zazwyczaj odbywają się warsztaty, jest również wyposażona w sprzęt nagłaśniający i rzutnik z ekranem oraz telewizorem. Możemy więc przygotować tu konferencję dla maksymalnie 20 osób (z kateringiem lub bez).

Skorzystanie z oferowanych przez nas opcji zwiedzania, będzie także ciekawym urozmaiceniem spotkania biznesowego, a Kawiarnia Leżąca Kotka może być zarezerwowana wyłącznie dla Państwa.

Warsztaty będą także doskonałym pomysłem przy planowaniu atrakcji na wyjazdy integracyjne dla pracowników

SPOTKANIE BIZNESOWE
W STAREJ FABRYCE PORCELANY

Kontakt:

Informacja i rezerwacja dla grup zorganizowanych:

turystyka@cmielow.com.pl

+48 535 588 960

+48 15 861 20 21 wew. 22