Grupy zorganizowane

Zajęcia w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie, to pomysł idealny dla grup zorganizowanych – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również na integrację na spotkania firmowe, czy spotkanie biznesowe w wyjątkowym miejscu.

DLA SZKÓŁ

W Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie zarówno grupa przedszkolna, szkolna,  jak również grupa młodzieży licealnej nie będzie się nudzić.

Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej.

Polecamy skorzystanie ze specjalnych biletów pakietowych lub skorzystania z wybranych atrakcji.
Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH. Zadzwoń do nas po więcej informacji 

+48 535 588 960 
+48 861 20 21 wew. 22

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Żywe Muzeum Porcelany to nie tylko zajęcia dla dzieci. Zajęcia z przewodnikiem dostosowane są do danej grupy wiekowej. Dorosłych zainteresuje zatem nie tylko poznanie samego procesu ręcznej produkcji przedstawione w muzeum, ale również zbiory pokazywane na wystawie. Ogromne zainteresowanie wzbudza także wystawa obrazów i ikon malowanych na porcelanie.

Miłośnikom sztuki polecamy obejrzenie prac współczesnych artystów w galerii sztuki współczesnej Van Rij tj.:: Lubomira Tomaszewskiego, Pawła Orłowskiego, Rafała Olbińskiego .

W galerii prezentowane są wystawy czasowe różnych współczesnych polskich artystów.

Polecamy skorzystanie ze specjalnych biletów pakietowych lub skorzystania z wybranych atrakcji. Grupy powyżej 20 osób skorzystają ze specjalnej zniżki dla GRUP ZORGANIZOWANYCH.

SPOTKANIA BIZNESOWE / INTEGRACYJNE DLA FIRM

Muzeum w Ćmielowie będzie wyjątkowym pomysłem na spotkanie biznesowe w unikatowych wnętrzach starej manufaktury porcelany.

Sala w której zazwyczaj odbywają się warsztaty, jest również wyposażona w sprzęt nagłaśniający i rzutnik z ekranem oraz telewizorem. Możemy więc przygotować tu konferencję dla maksymalnie 20 osób (z kateringiem lub bez).

Skorzystanie z oferowanych przez nas opcji zwiedzania, będzie także ciekawym urozmaiceniem spotkania biznesowego, a Kawiarnia Leżąca Kotka może być zarezerwowana wyłącznie dla Państwa.

Warsztaty będą także doskonałym pomysłem przy planowaniu atrakcji na wyjazdy integracyjne dla pracowników

SPOTKANIE BIZNESOWE

W STAREJ FABRYCE PORCELANY

 

Kontakt:

turystyka@cmielow.com.pl

+48 535 588 960

+48 15 861 20 21 wew. 22