You are currently viewing Zmiana godzin otwarcia Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie (9:00 – 18:00)

Zmiana godzin otwarcia Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie (9:00 – 18:00)

Dni stają się dłuższe, robi się coraz cieplej i przyszedł czas, że nasze muzeum będzie pracować dłużej.
Od 19 kwietnia 2022 roku, czyli zaraz po Świętach Wielkanocnych obiekt będzie otwarty w godzinach od 9:00 do 18:00 (poniedziałek-niedziela).
W tych godzinach będą otwarte również: sklep firmowy oraz Kawiarnia „Leżąca kotka”.

  1. Ostatnie wejście z przewodnikiem na zwiedzanie o godzinie 16:00 (nie ma możliwości zwiedzania obiektu bez przewodnika).
  2. Aby wziąć udział w zajęciach warsztatowych należy przyjechać odpowiednio wcześniej:
  • warsztaty z różą – najpóźniej zaczynamy o godzinie 15:00,
  • pozostałe zajęcia warsztatowe z dekorowaniem porcelany – najpóźniej o godzinie 14:00 (musimy utrwalić dekorację na produkcie aby mogła zostać zabrana przez uczestnika zajęć).

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (zarówno zwiedzania jak i warsztatów): +48 535 588 960 lub +48 15 861 20 21 wew. 22.

W przypadku jeśli będą wolne miejsca w grupach indywidualnie zwiedzających turystów jest możliwość dołączenia bez rezerwacji (prosimy pytać o taką możliwość naszej obsługi). Zaznaczamy jednak, że jedynie wcześniejsze zgłoszenie udziału w zwiedzaniu czy warsztatach (potwierdzone u naszego pracownika) daje gwarancję skorzystania z wybranych zajęć o danej godzinie.

Prosimy także pamiętać, że odwiedzając nas np. godzinę czy kwadrans przed zamknięciem obiektu, nie jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa żadnego z programu zajęć, dlatego wtedy zwiedzanie czy warsztaty nie mogą się odbyć. W takim przypadku do dyspozycji Państwa pozostaje jedynie nasza wzorcownia z ekspozycją produktów wytwarzanych obecnie w manufakturze – sklep firmowy. oraz przyfabryczna kawiarnia.

Zapraszamy do Ćmielowa!